Потребує оновлення 

Загальна логіка

Загальна інформація

Аукціон застосовується для проведення електронних торгів на базі англійського аукціону (3 раунди, де учасники послідовно змінюють свої ставки, після чого відбувається зміна послідовності для наступного раунду шляхом сортування ставок) з додатковими раундами, де учасники з ознакою переважного права мають змогу перебити ставку інших учасників,шляхом погодження/відмови з останньою.
Після настання active.auction у ЦБД з'являється публічне посилання для глядачів аукціону і приватне посилання для кожного учасника у його закритій пропозиції.

Учасник торгів, після отримання цього посилання, переходить за url на свою індивідуальну сторінку і бере участь в Аукціоні. Аукціон проводиться централізовано, у модулі аукціону, який є частиною ЦБД.

Опис роботи модулю аукціону з подвійним переважним правом

АВТОРИЗАЦІЯ УЧАСНИКА
  • Для авторизації необхідно перейти за приватним посиланням учасника та погодитись з умовами проведення торгів
  • Для погодження учаснику відображається дисклеймер з відповідним текстом та кнопками “Погоджуюсь” та “Не погоджуюсь” В тексті відображається наступна інформація:

“Умови аукціону

Дякуємо за використання електронної торгової системи Прозорро.Продажі (ЕТС). Використання системи у будь-який спосіб, включаючи використання стороннього програмного забезпечення, означає, що ви погоджуєтеся з цими умовами

...

Чи погоджуєтесь Ви з умовами аукціону?”

  • Цей текст міститиметься у дисклеймері для решти існуючих типів аукціону.
  • В разі не погодження з умовами аукціону учасника буде перенаправлено на сторінку Спостерігача
ПОЧАТОК АУКЦІОНУ
  • На сторінці модулю аукціонів в блоці “Деталі” висвітлюється:
    -auctionID
    -Номер лоту
    -Організатор
    -Код ЄДРПОУ
    -Початкова ціна
    -Гарантійний внесок
    -Крок аукціону
    -data.description - Опис лота
    -Data.items - АКТИВИ: 1) опис, 2) кількість, 3) адреса

  • На сторінці відображається таймер, що повідомляє про кількість хвилин до початку торгів

  • Розпочинається аукціон у час та дату, що визначається автоматично ЦБД при публікації процедури, логіка визначення часу початку співпадає з налаштуванням для звичайного англійського аукціону

  • В момент auctionPeriod.startDate замість логотипу “Прозорро.Продажі” з текстом “Аукціон розпочнеться… date&time” - відображається аукціон з початковими заявками та 1-м раундом в ньому.

  • Аукціон розпочато

Note:
  1. При подачі пропозиції до аукціону - в учасника присутнє значення bid.amount
  2. Після початку аукціону наступає ознайомча пауза (5 хв після початку) на сторінці демонструється блок "Початкові заявки", де вказуються початкові пропозиції до аукціону та відображення 1-го раунду в стадії очікування. З початком торгів переходимо до 1-го раунду, Під час якого в учасників з`являється можливість подавати ставки під час власної черги.
  3. В json (файл з результатами аукціону на основі якого формується протокол торгів) записуються всі раунди аукціону, що відбулися.
  4. Під час перших трьох раундів в json аукціону не повинна відображатися інформація хто являється учасником з переважним правом, для всіх користувачів, окрім самого учасника.
ТРИВАЛІСТЬ ПОСЛІДОВНОГО (АНГЛІЙСЬКОГО) РАУНДУ
  • З початком аукціону наступає 1 раунд.
  • Внизу сторінки відображається таймер, що повідомляє про к-ть хвилин до: ходу учасника/завершення ходу учасника/завершення поточного раунду.
  • Максимальна тривалість кожного ходу учасника складає 3 хвилини максимум. Біля раунду відображається максимально допустимий час завершення раунду. Протягом ходу учасник може скасовувати або змінювати ставку, розміщену під час ходу.
  • Тривалість кожного з раундів є сталою та залежить від кількості учасників (3хв * к-ть учасників).
  • Учасник може подавати ставку лише під час власної черги. Ціна ставки учасника під час його черги повинна дорівнювати або бути більшою останній поданій ним ставці+minimalStep.
  • По завершенню раунду розпочинається пауза між раундами, яка дорівнює 3 хвилини. Під час якої відображається наступний раунд в стадії очікування, з відстортованими ставками учасників від найменшої до найбільшої. Після чого починається наступний раунд.
  • Кожен наступний раунд відбувається за аналогічними правилами.
  • Важливо: якщо учасники не зробили ставок під час раунду - аукціон всеодно переходить до наступного раунду
  • При наявності більше 5 учасників в аукціоні - попередні раунди згортаються автоматично. Поточний раунд не згортається ніколи, для зручності користування аукціоном.
  • Після завершення 3-х послідовних раундів, за умови наявності одного або обох учасників з переважним правом, та в хоча б в одного з учасників аукціону ставок вищих ніж початкова вартість+minimalStep, які є вищими ніж в учасників з ознакою пріоритетності - розпочинається етап переважного права. В протилежному випадку або якщо учасники з переважним правом були відсутні - аукціон завершується.
ТРИВАЛІСТЬ РАУНДУ З ПЕРЕВАЖНИМ ПРАВОМ.
  • Після завершення 3-х послідовних раундів розпочинається раунд з переважним правом, який розподіляється на етапи: 1-й, 2-й етап подачі ставок учасниками: “Переважне право (1-шої черги)” та “Переважне право (2-гої черги)”, які роблять власні дії одночасно.
  • Під час даного етапу учасники з переважним правом можуть погодитись або відмовитись від найвищої та наступною за величиною від найвищої ставок інших учасників аукціону, якщо останні перевищують їх власні ставки, та вищі ніж початкова вартість лоту+minimalStep. ВАЖЛИВО: учасник з Переважним правом (1-шої черги) може погодитись зі ставкою учасника з Переважним правом (2-гої черги), і навпаки.
  • Внизу сторінки для учасників без ознаки переважного права та спостерігачів відображається таймер, що повідомляє про к-ть хвилин “До закінчення ходу учасника з переважним правом 1-шої черги / 2-гої черги. (Час виводимо в залежності від наявності одного чи двох учасників з валідними ставками, що перевищують ставки поточних учасників з переважним правом).
  • Для учасників з ознакою переважного права відображається таймер з текстом “Автоматична відмова через...”
  • Максимальна тривалість кожного етапу ходу учасника складає 3 хвилини максимум. Загальна тривалість - максимум 6 хвилин. Їх кількість залежить від дії учасників з переважним правом. До прикладу: якщо учасники з переважним правом 1-шої та 2-гої черги погодились на цінову пропозицію 1-го етапу (найвища ставка учасника), 2-й етап не наступає. Якщо відмовились - настає 2-й етап (погодження з наступною за величиною від найвищої ставки учасника). Якщо ж учасник з переважним правом 1-шої погодився, а учасник 2-гої черги - не погодився, то -2-й етап настає лише для учасника 2-гої черги, а для учасника 1-шої черги відображається таймер “До закінчення ходу учасника з переважним правом:...”. І навпаки.
  • Учасники з переважним правом мають можливість погоджуватись відмовлятись на протязі заданого часу (3 хв) безкінечну кількість разів.
  • Пауза між етапами відсутня.
  • Після їх закінчення - аукціон завершується.
ВІДОБРАЖЕННЯ ХОДУ АУКЦІОНУ
  • На сторінці аукціону відображається блок з розкладом ходу аукціону.

  • До його початку в ньому вказано: Початок аукціону з його часом; Раунди 1,2,3, Переважне право, з невідомими датами завершення; та “Оголошення результатів” без дати.

  • Біля Переважного права - відображається знак питання з поясненням раунду по наведенню на нього:

    “Для реалізації переважного права Учасник з переважним правом надає згоду сплатити цінову пропозицію учасника, який подав найвищу цінову пропозицію за лот (для отримання статусу переможця торгів), а в разі відмови, - може надати попередню згоду сплатити цінову пропозицію учасника з наступною за величиною ціновою пропозицією (для отримання статусу учасника з наступною за величиною ціновою пропозицією після переможця та очікувати). В разі наявності Учасника з Переважним правом та учасника з Переважним правом (2-ої черги), перевагу має Учасник з Переважним правом.”

  • Після початку аукціону елементи навпроти початку аукціону та першого раунду стають активними, значок раунду відображається в статусі “триває”. Відкриваються проміжки тривалості часу раундів 1,2,3.

  • Для учасників з переважним правом додатково під час 3-х раундів в блоці " Хід аукціону" відображається** час етапу "Переважне право".

  • Для інших учасників (не переважне право) та Спостерігачів під час 3-х раунів в блоці "Хід аукціону" НЕ відображається час етапу "Переважне право".

  • Після завершення послідовних раундів у випадку настання Етапу переважного права - навпроти нього відображається час його настання для всіх користувачів. Якщо Етап переважного права не настав та був пропущений - назва етапу не відображається в результатах ходу аукціону.

  • Після завершення аукціону навпроти “Оголошення результатів” відкривається інформація часу його завершення.

СПОВІЩЕННЯ
  • До початку аукціону на сторінці відображається блок з інформацією “Корисне”, де вказані кнопки “Учасникам” та “Організаторам” при переході на які відображаються відповідні інструкції. А також кнопка з переглядом всіх аукціонів та переходом до відповідної сторінки.
  • Під час аукціону замість інформації “Корисне” відображаються “Оновлення”, в яких вказуються всі дії користувачів та події, що відбуваються під час аукціону з датою настання кожної події. Дана інформація дублюється в верхній плашці аукціону під час виникнення події. Детальніше про сповіщення по всім типам аукціонів описані тут
  • Відмінністю даного аукціону, що окрім стандартних сповіщень, якщо до початку аукціону або під час аукціону не було зроблено мінімальний крок будь-яким з учасників, то додатково для учасників з переважним правом на початку перших трьох раундів відображається сповіщення: “_Для того, щоб Ви скористались переважним правом, принаймні один учасник аукціону має зробити крок. За відсутності кроку в інших учасників, Ви можете зробити крок під час перших трьох раундів аукціону і стати переможцем.” Якщо будь який з учасників виконає дану умову - в наступному раунді сповіщення не відобразиться. Важливо: перед початком етапу переважного права дане сповіщення вже не відображається. (Зміна даного сповіщення повинна бути й в звичайному переважному праві, додано уточнення - _ під час перших трьох раундів аукціону )
  • Після завершення аукціону замість інформації “Оновлення” знову відображається блок “Корисне”.
ПОДАЧА ПРОПОЗИЦІЙ УЧАСНИКОМ ПІД ЧАС ПОСЛІДОВНОГО РАУНДУ
  • Після того, як учасника було авторизовано, він потрапляє на сторінку модуля аукціону, де знизу з’являються кнопки, які відповідають за виконання дій: зробити ставку, та скасувати ставку.
  • Під час послідовного раунду немає функціональної відмінності між звичайним учасником, та учасниками з ознакою переважного права. Окрім того, що для учасників з переважним правом протягом всього аукціону вверху сторінки відображається плашка “Ви маєте переважне право (1-шої черги)”. Або “Ви маєте переважне право (2-гої черги)” та знаком питання біля нього, що дублює сповіщення в “Ході аукціону”.
  • Учаснику виводиться можливість: ввести ставку в поле ввода вручну, яка повинна бути >= останній поданій ним ставці+minimalStep.
  • Після натиску на кнопку “Зробити ставку” - ставка приймається.
  • Після натиску на “Скасувати” - змінена під час ходу учасника ставка - відміняється.
  • В разі подачі ставки учасником - навпроти його ставки відображається текс “Ви”.
  • Якщо під час ходу учасника подати ставку >= (попередня ставка/закрита цінова пропозиція) * 10 відображається попап з текстом "Ваша ставка відрізняється від попередньої більше ніж у 10 разів. Ви підтверджуєте ставку?" та кнопками "Cкасувати" або "Підтвердити".
  • Після зміни ставки учасником та завершення ходу учасника - для всіх вона відображається жирним шрифтом.
ПОДАЧА ПРОПОЗИЦІЙ УЧАСНИКОМ ПІД ЧАС РАУНДУ З ПЕРЕВАЖНИМ ПРАВОМ
  • При переході на раунд переважного права - відбувається автоскролл центральної частини екрана до відображення блоку переважного права.
  • Під час раунду з переважним правом подавати ставку мають право лише учасники, які мають ознаку переважного права. Для всіх інших учасників можливість подавати ставку відсутня та вони виконують роль спостерігачів, яким відображається час до завершення етапів раунду переважного права.
  • Після 3-го раунду для всіх учасників та спостерігачів, під час етапу переважного права в центральному блоці над ставками учасників з переважним правом відображається плашка "Переважне право (1-шої черги)” та "Переважне право (2-гої черги)” відповідно.
  • Учасники з Переважним правом не можуть погоджуватись на власну цінову пропозицію.
  • Учасники з Переважним правом не можуть погоджуватися на цінову пропозицію, яка менша за їх цінову пропозицію.
  • Учасники з Переважним правом не можуть погоджуватися на невалідну цінову пропозицію навіть якщо вона перевищує їх цінову пропозицію.
  • Учасники з Переважним правом можуть погоджуватися на цінову пропозицію, яка дорівнює їх ціновій пропозиції, що подана раніше (автоматичне погодження).
  • При однаковій подачі ставок учасниками з переважним правом - перемога надається тому, в кого вища ознака переважності (у випадку погоджень на етапі переважного права, у випадку 3-х раундів - автоматично).
  • У випадку, якщо обидві найвищі ставки будь яких учасників аукціону дорівнюють одна одній, то на етапі переважного права погодження/відмова з даною ставко відбувається учасниками з переважним правом лише раз.
  • Під час етапу переважного права в центральному блоці відображається додатковий раунд переважного права зі ставками учасників з ознакою переважного права та двома найвищими ставками учасників без ознаки переважного права, які перевищують ставки останніх.
  • Учасник з Переважним правом 2-гої черги не має знати про рішення учасника з переважним правом 1-шої черги ( і навпаки) до завершення торгів. Тобто: під час етапу переважного права в центральному блоці аукціону з відображенням ставок всіх учасників - ставки не змінюються до завершення етапу переважного права.
  • Для учасників з ознакою переважного права під час подачі ними ставок - знизу з’являється текст з запитанням “”Чи погоджуєтесь ви на цінову пропозицію…?” та кнопки, які відповідають за виконання дій: погодження, відмову від ставки чи скасування останніх дій.
  • Натискання на відповідну кнопку призводить до різної поведінки модуля аукціонів.
  • Після завершення відведеного часу етапу, незалежно від того натиснув учасник кнопку чи ні - аукціон переходить до наступного етапу або завершення.
  • Кожен із варіантів, що пропонується, при цьому, є значенням ставки учасника, який подав ставку під час попередніх раундів та яка є вищою ніж початкова вартість лоту+minimalStep. Та вищою ніж ставка поточного учасника з ознакою переважного права.
  • Якщо на етапі переважного права було тільки 2 учасники, або валідну ставку зробив тільки один учасник окрім учасника з переважним правом, то під кнопками “погоджуюсь”, “відмовляюсь” виводиться текст “*УВАГА: в цьому аукціоні ви можете погодитись лише з запропонованою ціновою пропозицією для того, щоб реалізувати переважне право”
ВАРІАЦІЇ НАТИСКАННЯ КНОПОК
УЧАСНИК НАТИСНУВ НА КНОПКУ “ПОГОДЖУЮСЬ”
  • Натискаючи на кнопку “Погоджуюсь”, учасник погоджується на ставку учасника з найвищою ціновою пропозицією, де його інформують про погодження за допомогою сповіщення та з можливістю “Скасувати” дію.
  • Після натиску на кнопку “Скасування” йому знову надається можливість погодитись чи відмовитись від ставки.
УЧАСНИК НАТИСНУВ НА КНОПКУ “ВІДМОВЛЯЮСЬ”
  • Натискаючи на кнопку “ВІДМОВЛЯЮСЬ”, учасник відмовляється від ставки учасника з найвищою ціновою пропозицією, де його інформують про відмову за допомогою сповіщення таз можливістю “Скасувати” дію.
  • Після натиску на кнопку “Скасування” йому відображається відповідне сповіщення та знову надається можливість погодитись чи відмовитись від ставки.
ЗАВЕРШЕННЯ АУКЦІОНУ
  • Якщо до початку аукціону (в розрізі закритих цінових пропозицій) або під час аукціону (перших 3-х раундів) не зроблено жодної ставки, яка >= початкова вартість лоту + minimalStep - аукціон завершується.
  • Якщо упродовж 3 послідовних раундів ставки учасників з ознакою переважного права були вищими ніж ставки інших учасників - аукціон завершується. Окрім випадку, коли цінова пропозиція учасника з переважним привом 2-гої черги є найбільшою, учасник з переважним правом 1-шої черги має мати можливість реалізувати переважне право і погодитися на сплату цієї цінової пропозиції, і навпаки.
  • Якщо під час 3 послідовних раундів учасники з переважним правом були відсутні - після їх закінчення аукціон завершується.
  • У всіх інших випадках, після 3 раундів розпочинається раунд переважного права і лише після нього аукціон завершується, а саме: ставки учасників (або одного) з переважним правом були нижчими, ніж ставки учасників без ознаки переважного права. Ставки останніх >= початкова вартість лоту+minimalStep.
  • Коли останній раунд завершений, можливість робити ставку втрачається та відображається сторінка оголошення результатів аукціону
ОГОЛОШЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ
  • Під час оголошення результатів відбувається відкриття імен учасників, що подавали пропозиції упродовж аукціону, та визначення переможця торгів.
  • В “Оголошенні результатів” вказується “кількість учасників” та “початкова ціна” лоту. А також список учасників аукціону зі ставками в порядку спадання, та переможцем вверху списку позначеного відповідним кольором. Ставки учасників повинні відображатися з урахуванням вирівнювання розрядності чисел, як і у всьому аукціоні в цілому.
  • Під оголошенням результатів відображається “Хроніка аукціону” з повним переліком всіх раундів аукціону. Перелік завершується раундом з “Переважним правом”.
  • В кожному раунді над учасниками з переважним правом відображається плашка “Переважне право (1-шої черги)” та “Переважне право (2-гої черги)” відповідно.
  • Якщо в процедурі, що передує аукціону учасники не подали заявок - то аукціон не розпочинається, а в Оголошенні результатів відображається текст “Учасники відсутні. Аукціон не відбувся”.
  • Якщо в процедурі, що передує аукціону - подав заявку лише один учасник, то аукціон не розпочинається. А в Оголошенні результатів відображається текст "Зареєструвався лише один учасник. Для проведення аукціону потрібно дві або більше закритих цінових пропозиції. Аукціон не відбувся."
  • Якщо під час аукціону учасники з переважним правом були відсутні - в блоці “Переважне право” відображається інформація “Учасник з переважним правом (1-шої черги) був відсутній.”, “Учасник з переважним правом (2-гої черги) був відсутній.”
  • Якщо під час аукціону ніхто з учасників не зробив ставки, яка >= початкова вартість лоту+minimalStep. А також коли учасники з переважним правом відмовились від реалізації переважного права (у т.ч. не зробили вибір / не вчинили дії) на етапі “Переважного права” - в блоці “Переважне право” відображається текст _Учасник з переважним правом (1-шої черги) не скористався ним.”, Учасник з переважним правом (2-гої черги) не скористався ним.” (текст змінено відносно звичайного переважного права)
  • Якщо під час аукціону учасник з переважним правом погодився з ціновою пропозицією під час раунду переважного права - в оголошених результатах його пропозиція відображатиметься в блоці “Переважне право” з власною назвою останнього, ціною та плашкою “Переважне право (1-шої черги)” / “Переважне право (2-гої черги)”.
  • Якщо під час 3-х послідовних раундів учасники з переважним правом подали цінову пропозицію, рівну 1-й або 2-й найвищій ціновій пропозиції учасника без ознаки переважного права, та подали її **пізніше **за нього - в оголошених результатах його пропозиція відображатиметься в блоці “Переважне право” з власною назвою останнього, ціною та плашкою “Переважне право (1-шої черги)” / “Переважне право (2-гої черги)”.
  • Якщо під час 3-х послідовних раундів учасники з переважним правом подали цінову пропозицію, вищу (у випадку рівної цінової пропозиції - раніше) 1-ї найвищої цінової пропозиції учасника без ознаки переважного права, то в оголошених результатах його пропозиція відображатиметься в блоці “Переважне право” з відповідним текстом: "Учасник з переважним правом (1-шої черги) / (2-гої черги) зробив максимальну цінову пропозицію за результатами попередніх раундів."
  • Якщо під час 3-х послідовних раундів учасники з переважним правом подали цінову пропозицію, вищу (у випадку рівної цінової пропозиції - раніше) 2-ї найвищої ціновій пропозиції учасника без ознаки переважного права, то в оголошених результатах його пропозиція відображатиметься в блоці “Переважне право” з відповідним текстом: "Учасник з переважним правом (1-шої черги) / (2-гої черги) зробив цінову пропозицію наступну за величиною після пропозиції учасника, який подав найвищу цінову пропозицію за лот, за результатами попередніх раундів."

Приклади

Приклади проведених аукціонів звичайного переважного права

https://auction.prozorro.sale/LLP001-UA-20230106-13993
https://auction.prozorro.sale/LSP001-UA-20221220-68431

Можливі варіанти взаємодії учасників с модулем аукціонів та визначення переможців

Детальний опис варіантів

Умови торгів

Стартова ціна: 1000 грн

Крок: 100 грн

Сценарій 1: Переможець - учасник з переважним правом 1-шої черги - погоджується на 1-шу найвищу ставку; учасник з переважним правом 2-гої черги погоджується на 2-гу найвищу ціну та стає pending waiting.

Хід торгів:

  1. 3 послідовних раунди завершились:
  • Учасник 1 - 1200
  • Учасник 2 - 1100
  • Учасник 3 Переважне право (1-шої черги) - 1050
  • Учасник 4 Переважне право (2-гої черги) - 1080
  1. Розпочався Раунд переважного права:
  • 1-й етап: Учасник 3 Переважне право (1-шої черги) : погодження/відмова зі ставкою 1200 (учасника 1)
  • Погодження
  • 1-й етап: Учасник 4 Переважне право (2-гої черги): погодження/відмова зі ставкою 1200 (учасника 1)
  • Відмова
  • 2-й етап: Учасник 3 Переважне право (1-шої черги): текст "До закінчення ходу учасника з переважним правом: 2 хв 59 с"
  • 2-й етап: Учасник 4 Переважне право (2-гої черги): погодження/відмова зі ставкою 1100 (учасника 1)
  • Погодження
  1. Оголошення результатів, переможець:
  • переможець: Учасник 3 Переважне право (1-шої черги) : погодився зі ставкою 1200 (учасника 1)

  • 2-й переможець (pending waiting) Учасник 4 (2-е переважне право): погодився зі ставкою 1100 (учасника 2)

  1. Оголошення результатів, відображення блок “Переважне право”:
  • Учасник 3 з плашкою Переважне право (1-шої черги) : та ставкою 1200
  • Учасник 4 з плашкою Переважне право (2-гої черги) та ставкою 1100
Сценарій 2: Переможець - учасник з 2-м переважним правом - погоджується на 1-шу найвищу ставку; учасник з 1-м переважним правом погоджується на 2-гу найвищу ціну та стає pending waiting.

Хід торгів:

  1. 3 послідовних раунди завершились:
  • Учасник 1 - 1200
  • Учасник 2 - 1100
  • Учасник 3 Переважне право (1-шої черги) - 1050
  • Учасник 4 Переважне право (2-гої черги) - 1080
  1. Розпочався Раунд переважного права:
  • 1-й етап: Учасник 3 Переважне право (1-шої черги): погодження/відмова зі ставкою 1200 (учасника 1)
  • Відмова
  • 1-й етап: Учасник 4 Переважне право (2-гої черги): погодження/відмова зі ставкою 1200 (учасника 1)
  • Погодження
  • 2-й етап: Учасник 3 Переважне право (1-шої черги) : погодження/відмова зі ставкою 1100 (учасника 2)
  • Погодження
  • 2-й етап: Учасник 4 Переважне право (2-гої черги): текст "До закінчення ходу учасника з переважним правом: 2 хв 59 с"
  1. Оголошення результатів, переможець:
  • переможець: Учасник 4 Переважне право (2-гої черги) - погодився зі ставкою 1200 (учасника 1)

  • 2-й переможець (pending waiting) Учасник 1 - подав найвищу цінову пропозицію на результатами 3-х раундів

  1. Оголошення результатів, відображення блок “Переважне право”:
  • Учасник 3 з текстом "Учасник з переважним правом не скористався ним."
  • Учасник 4** **з плашкою “Переважне право (2-гої черги)”: та ставкою 1200
Сценарій 3: Переможець - звичайний учасник, Учасник з 1-м переважним правом погоджується на 2-гу найвищу ставку.

Хід торгів:

  1. 3 послідовних раунди завершились:
  • Учасник 1 - 1200
  • Учасник 2 - 1100
  • Учасник 3 Переважне право (1-шої черги) - 1050
  • Учасник 4 Переважне право (2-гої черги) - 1080
  1. Розпочався Раунд переважного права:
  • 1-й етап: Учасник 3 Переважне право (1-шої черги): погодження/відмова зі ставкою 1200 (учасника 1)
  • Відмова
  • 1-й етап: Учасник 4 Переважне право (2-гої черги): погодження/відмова зі ставкою 1200 (учасника 1)
  • Відмова
  • 2-й етап: Учасник 3 Переважне право (1-шої черги) : погодження/відмова зі ставкою 1100 (учасника 2)
  • Погодження
  • 2-й етап: Учасник 4 Переважне право (2-гої черги): погодження/відмова зі ставкою 1100 (учасника 2)
  • Погодження
  1. Оголошення результатів, переможець:
  • переможець: Учасник 1 - подав найвищу цінову пропозицію на результатами 3-х раундів
  • 2-й переможець (pending waiting) Учасник 3 Переважне право (1-шої черги): погодився зі ставкою 1100 (учасника 2)
  1. Оголошення результатів, відображення блок “Переважне право”:
  • Учасник 3 з плашкою “Переважне право (1-шої черги)”: та ставкою 1100
  • Учасник 4 з плашкою “Переважне право (2-гої черги)” та ставкою 1100
Сценарій 4: Переможець - учасник з 1-м переважним правом - зробив найвищу цінову пропозицію; 2-й переможець - 2-е переважне право погодився з найвищою ціновою пропозицією.

Хід торгів:

  1. 3 послідовних раунди завершились:
  • Учасник 1 - 1200
  • Учасник 2 - 1100
  • Учасник 3 Переважне право (1-шої черги) - 1300
  • Учасник 4 Переважне право (2-гої черги) - 1080
  1. Розпочався Раунд переважного права:
  • 1-й етап: Учасник 4 Переважне право (2-гої черги): погодження/відмова зі ставкою 1300 (учасник 3 Переважне право (1-шої черги))
  • Погодження
  • 1-й етап Учасник 3 Переважне право (1-шої черги): текст "До закінчення ходу учасника з переважним правом: 2 хв 59 с"
  1. Оголошення результатів, переможець:
  • переможець: Учасник 3 Переважне право (1-шої черги) - подав найвищу цінову пропозицію на результатами 3-х раундів
  • 2-й переможець (pending waiting) Учасник 4 (2-е переважне право) : погодився зі ставкою 1300 (учасника 3 Переважне право (1-шої черги))
  1. Оголошення результатів, відображення блок “Переважне право”:
  • Учасник 3 Переважне право (1-шої черги) з текстом "Учасник з переважним правом (1-шої черги) зробив максимальну цінову пропозицію за результатами попередніх раундів."
  • Учасник 4 з плашкою “Переважне право (2-гої черги)” та ставкою 1300.
Сценарій 5: Переможець - звичайний учасник, 1-е переважне право відсутній, 2-е переважне право- друга найвища ставка.

Хід торгів:

  1. 3 послідовних раунди завершились:
  • Учасник 1 - 1200
  • Учасник 2 - 1100
  • Учасник 3 Переважне право (1-шої черги) - відсутній
  • Учасник 4 Переважне право (2-гої черги) - 1150
  1. Розпочався Раунд переважного права:
  • 1-й етап: Учасник 4 Переважне право (2-гої черги): погодження/відмова зі ставкою 1200 ( учасника 1)
  • Відмова
  1. Оголошення результатів, переможець:
  • переможець: Учасник 1 (звичайний) - подав найвищу цінову пропозицію на результатами 3-х раундів
  • 2-й переможець (pending waiting): Учасник 4 Переважне право (2-гої черги) : подав 2-гу найвищу ставку
  1. Оголошення результатів, відображення блок “Переважне право”:
  • Учасник 3 Переважне право (1-шої черги) з текстом “Учасник з переважним правом (1-шої черги) був відсутній. ”
  • Учасник 4 Переважне право (2-гої черги) з текстом "Учасник з переважним правом (2-гої черги) зробив цінову пропозицію наступну за величиною після пропозиції учасника, який подав найвищу цінову пропозицію за лот, за результатами попередніх раундів."
Сценарій 6: Переможець - учасник з 1-м переважним правом - погодився з найвищою ціновою пропозицією.; 2-й переможець - звичайний учасник з найвищою ціновою пропозицією.

Хід торгів:

  1. 3 послідовних раунди завершились:
  • Учасник 1 - 1200
  • Учасник 2 - 1100
  • Учасник 3 Переважне право (1-шої черги) - 1050
  • Учасник 4 Переважне право (2-гої черги) - 1080
  1. Розпочався Раунд переважного права:
  • 1-й етап: Учасник 3 Переважне право (1-шої черги): погодження/відмова зі ставкою 1200 (учасника 1)
  • Погодження
  • 1-й етап: Учасник 4 Переважне право (2-гої черги): погодження/відмова зі ставкою 1200 (учасника 1)
  • Відмова
  • 2-й етап: Учасник 4 Переважне право (2-гої черги): погодження/відмова зі ставкою 1100 (учасника 2)
  • Відмова
  1. Оголошення результатів, переможець:
  • переможець: Учасник 3 Переважне право (1-шої черги) - погодився зі ставкою 1200 (учасника 1)
  • 2-й переможець (pending waiting) Учасник 1 : подав найвищу цінову пропозицію.
  1. Оголошення результатів, відображення блок “Переважне право”:
  • Учасник 3 з плашкою “Переважне право (1-шої черги)” та ставкою 1300.
  • Учасник 4 Переважне право (2-гої черги) з текстом “Учасник з переважним правом (2-гої черги) не скористався ним.”.
Сценарій 7: Учасник з 2-м переважним правом зробив найвищу цінову пропозицію, аналогічну звичайному учаснику, який подав її раніше. Учасник з 1-м переважним правом погодився зі ставкою

Хід торгів:

  1. 3 послідовних раунди завершились:
  • Учасник 1 - 1200, подана раніше
  • Учасник 4 (2-е переважне право) - 1200, подана пізніше
  • Учасник 2 - 1100
  • Учасник 3 Переважне право (1-шої черги) - 1050
  1. Розпочався Раунд переважного права:
  • 1-й етап: Учасник 3 Переважне право (1-шої черги): погодження/відмова зі ставкою 1200 (учасника 4, Переважне право (2-гої черги))
  • Погодження \
  1. Оголошення результатів, переможець:
  • переможець: Учасник 3 Переважне право (1-шої черги) - погодився на цінову пропозицію 2-го переважного права, поданій пізніше та рівній пропозиції звичайного учасника, яка подана раніше.
  • 2-й переможець (pending waiting) Учасник 4Переважне право (2-гої черги) : зробив найвищу цінову пропозицію, але пізніше звичайного учасника, тому виграв на правах переважного права.
  1. Оголошення результатів, відображення блок “Переважне право”:
  • Учасник 3 з плашкою “Переважне право (1-шої черги)” та ставкою 1200.
  • Учасник 4 з плашкою “Переважне право (2-гої черги) та ставкою 1200.
Сценарій 8: Учасник з 2-м переважним правом зробив найвищу цінову пропозицію, аналогічну звичайному учаснику, який подав її раніше. Учасник з 1-м переважним правом відмовився від ставки

Хід торгів:

  1. 3 послідовних раунди завершились:
  • Учасник 1 - 1200, подана раніше
  • Учасник 4 (2-е переважне право) - 1200, подана пізніше
  • Учасник 2 - 1100
  • Учасник 3 Переважне право (1-шої черги) - 1050
  1. Розпочався Раунд переважного права:
  • 1-й етап: Учасник 3 Переважне право (1-шої черги): погодження/відмова зі ставкою 1200 (учасника 4, Переважне право (2-гої черги))
  • Відмова
  1. Оголошення результатів, переможець:
  • Переможець (pending waiting) Учасник 4 Переважне право (2-гої черги) : зробив найвищу цінову пропозицію, але пізніше звичайного учасника, тому виграв на правах переважного права.
  • 2-й переможець: Учасник 1 - зробив найвищу цінову пропозицію
  1. Оголошення результатів, відображення блок “Переважне право”:
    • Учасник 3 Переважне право (1-шої черги) з текстом “Учасник з переважним правом (1-шої черги) не скористався ним.”.
    • Учасник 4 з плашкою “Переважне право (2-гої черги) та ставкою 1200.

Дизайн - Макет Figma
Тестування МА LAP
Текст/переклади елементів МА
Технічні змінні

  • No labels