Date

Attendees

Теми для обговорення

Розробка

Позавчора відбувся тендер на послуги з технічного адміністрування та підтримки ЕТС “Prozorro.Продажі”. За результатами тендеру перемогла компанія ТОВ "МК-КОНСАЛТИНГ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ". ТОВ "ГРУПА КВІНТА СОЛЮШИНЗ" залишається нашим партнером і ми продовжуємо співпрацювати з ними. Квінта адмініструє систему протягом наступного місяця, за цей час вирішується питання передачі доступів і організації процесу роботи після передачі. Ми плануємо і в подальшому співпрацювати з Квінтою як з одним з розробників системи. 

Загальна інформація

 1. Питання розблокування продуктиву з донорами практично вирішено. Про дату повідомимо за 1-2 тижні  
 2. Скоріше за все, новий тип лотів (викуп у ЦБД-2) на продуктив потрапить до того, як буде винесено інші зміни на пісочниці (оновлена робота з registrationFee і dgfID vs lotIdentifier)
 3. Нагадуємо про стару вимогу (від Oct 24th, 2018). Під час публікації договору у системі, зробити для Органу приватизації та для інших замовників обов'язковим заповнення актуальної суми договору. ЦБД вже дозволяє редагувати це поле. За замовчуванням воно заповнене і дорівнює `awards.value`, без введення інформації Органом приватизації, не має бути можливості завантажити і підтвердити договір.

  Дані записуємо у поле: `contracts.value`
  Неймінг поля: `Сума відповідно до договору (з урахуванням ПДВ та інших податків)`
  Валідація: `contracts.value` ≥ `awards.value`

  1. Не в усі оновлені ТЗ ці зміни потрапили, виправляємо ТЗ. У сценаріях тестування інформація була зафіксована. 

Документування

 1. Схема "Англійський аукціон" - https://confluence-sale.prozorro.org/pages/viewpage.action?pageId=45384764

 2. Оновлене ТЗ dgfOtherAssets (додані нові схеми та посилання на схеми і тестові сценарії)
  https://docs.google.com/document/d/1Btc8nW9s-IRKfPzYruRlINJOo1aBt8V9B0LF9bq8hFY/edit#heading=h.m8lojgff1700

 3. Зараз працюємо над схемами для Оренди майна. До кінця тижня надамо для ознайомлення

Тестування: 

1.  Завершуємо тестування процедури propertyLease, залишилося кілька майдапнчиків, які дуже хочемо дотестувати протягом наступного тижня, просимо співраці з цого питання

2. Майданчики, які подалися на акредитацію і зараз проходять роботести та ручні тести на своєму боці, прошу не затягувати, щоб ми повкладалися в дедлайни

Запис зустрічі