...
Особливості роботи із цифровим підписом
Цифровий підпис (ЕЦП/КЕП) накладається поза ЦБД. Завантажується в ЦБД окремим файлом (тільки підпис або підписаний файл) digitalSignature, в якому присутнє поле relatedDocument, де додається посилання на оригінальний документ (id документу), вже завантажений до DocumentService.
relatedDocument - ідентифікатор, що відображається тільки в документі digitalSignature та використовується для відображення зв'язку між цифровим підписом та документом сутності процедури.
За бажанням Організатору або учасника на всіх етапах процедури, де йде робота із документами сутностей (завантаження, оновлення документу) є можливість, до будь-якого документу, застосувати цифровий підпис, або за умови обов'язковості у разі, якщо це вимагають нормативні документи, такі особливості вказуються в ТЗ кожної окремої процедури.
Цифровий підпис документу необов'язковий, обов'язковість вказується в ТЗ процедури, за умови відповідних вимог в нормативних документах.
Технічні особливості роботи із цифрового підпису
ПЗ за рахунок якого створюється цифровий підпис - за бажанням майданчика, централізоване рішення поки не пропонуємо, заплановано у беклог, проте строки поки невідомі.
Обмежень щодо розширення файлу на стороні ЦБД відсутні
Вимоги до майданчиків
Можливі 2 варіанти реалізації цифрового підпису:
- Окремо документ цифрового підпису та назву/посилання на оригінальний документ
- Поряд з оригінальним документом виводити пов'язані файли цифрового підпису
Схеми процедури
Перелік схем:
- Timeline процедури
- Схема "Загальний процес аукціонів"
- Схема "Публікація оголошення та прийняття заяви про участь"
- Схема "Аукціон"
- Схема "Кваліфікація (робота з договором та протоколом)"
Етапи процедури
...
Створення та редагування оголошення
...